Rezerwuj miejsce Zadaj pytanie

Dermo Mezo Roller - Mezoterapia Mikroigłowa

DERMOMEZO-ROLLER to zabieg polegający na wprowadzaniu substancji aktywnych z wykorzystaniem dysków z igłami zainstalowane na rolce (System Przeznaskórkowego Transportu Substancji Aktywnych), pozwalający na zwiększenie przenikania substancji aktywnych nawet o 100.000 razy w porównaniu z aplikacją bezpośrednio na skórę.

Stymulacja skóry za pomocą DERMOMEZO-ROLLER pozwala na odbudowę uszkodzeń w warstwie skóry właściwej oraz zwiększenie syntezy kolagenu. Wpływa to na znaczne spłycenie zmarszczek, poprawę jędrności i kolorytu skóry.
Igły nakłuwają naskórek do skóry właściwej, tworząc mikro-kanały. Zwiększa to diametralnie wnikanie substancji aktywnych w głąb skóry. Kiedy kanały są otwarte aplikujemy na skórę odżywczy mezo-koktajl. Efekty to:

  • REDUKCJA ZMARSZCZEK I ZWIOTCZEŃ SKÓRY
  • POPRAWA OWALU
  • REDUKCJA PRZEBARWIEŃ
  • SPŁYCENIE BLIZN
  • LECZENIE TRĄDZIKU
  • LIKWIDACJA PORÓW

Mechanizm działania:

Przebieg zajęć: teoria oraz zajęcia praktyczne na modelkach.

Czas trwania: 6 godzin dydaktycznych.

Kursy z Urzędów Pracy

Cennik szkoleń

Szkolenie główne Cena katalogowa Cena promocyjna
Dermo Mezo Roller - Mezoterapia Mikroigłowa 1600 zł  690 zł 

wróć do Kurs Kosmetyki I-II STOPIEŃ

Kurs Makijażu Permanentnego + Microblading gratis ! Body painting Kurs Charakteryzacji Przedłużanie Włosów 3 metody Depilacja laserowa Manager salonu Mikrodermabrazja Kawitacja Kursy Przedłużania Rzęs 1:1 i 2:1 w Gratisie Przekłuwanie uszu Mezoterapia Bezigłowa Ultradźwięki Eksfoliacja kwasami
© Pro-Activ 2008-2019 adres: Warszawa, ul. Międzynarodowa 68 telefon: 022/616-24-77 panel